ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sudeki

Stránky o hře Sudeki.

Sudeki

Sudeki - ultimativní RPG, článek o této hře na stránkách BonusWeb.cz.

Diskuse o hře Sudeki

Lapiduch - diskusní klub Sudeki - diskusní klub o hře na stránkách diskusního serveru Lapiduch.

Hra Sudeki

RPG hra Sudeki je příběhem čtyř různých mocných hrdinů a sexy hrdinek, kteří se vydávají do boje s temnotou. Real-time souboje filmového stylu jsou jednou ze stěžejních součástí této hry. Zahrnují desítky různých pohybů, bullet-time efekty, kouzla otřásající Zemí a stovky skutečně destruktivních zbraní. Ostatně se zde setkáte se spoustou nepřátel všeho druhu, od obřích pavouků po masivní armády. Hlavním hrdinou není jen jedna postava, ale jde o příběh se čtyřmi nadpřirozenými bytostmi. Těmi jsou vášnivá čarodějka, udatný bojovník s mečem, vždy přesně mířící střelec a tajemná lovkyně.

Všichni tito hlavní hrdinové disponují předem danými vlastnostmi a schopnostmi, které lze vylepšovat převážně při nebezpečných setkáních s nepřítelem. Důležitou roli má v této vynikající hře samozřejmě magie, a to nejen magie bojová. Všechny čtyři herní postavy jsou zápletkou herního děje doslova vtaženy na dramatickou cestu velkými světy, kde na ně čeká mnoho nepříjemných i příjemných situací. Každému z nich vstupuje do cesty řada nepřátel, s nimiž se musí vypořádat, aby dosáhli svého cíle.

Informační portál © 2007 Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.