ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Ragnarok online

Stránky o MMORPG Ragnarok online.

Ragnarok online

Ragnarok online - stránky o MMORPG hře Ragnarok online, herní free server s rozsáhlou komunitou hráčů této hry a diskuse o hře.
Ragnarok Online - stránky o hře s návody a radami pro hru.
Ragnarok Online Czech Fan Site - zatím nekompletní stránky o hře s návody a radami.
ROorDIE - Ragnarok Online Free Server - stránky free herního serveru hry Ragnarok Online.
Reborn - další free Gagnarok online server.

Ragnarok online - diskuse o hře

Ragnarok - diskuse o MMORPG hře Ragnarok online.
CzechRO fórum - diskuse o hře.

Hra Ragnarok online

Korejská hra Ragnarok Online je v oblasti hreního žánru MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-playing Game) celosvětově nejpopulárnější hra.
Herní systém je podobný známým MMORPG hrám jako Ultima Online, World of Warcraft, ovšem Ragnarok na první pohled upoutá netradiční grafikou, která je blízká hlavně fanouškům mangy a anime. Svět zvaný Rune Midgard tvoří 2D postavy pohybující se v detailně modelovaných 3D lokacích (tzv. pseudo 3D).
Herní možnosti Ragnaroku jsou rozsáhlé. Začínáte jako nováček neboli Novice. Poté je na výběr šest základních povolání (tzv. 1st Class), na které následně navazují a dělí se 2nd Class/Alternative 2nd Class, Advanced (Transcendent) Class/Alternative Advanced Class. Včetně speciálního povolání Super Novice, nových Taekwonů, Gunslingerů, Ninjů a rozdělení Bard/Dancer/Minstrel/Gypsy si tedy můžete vybrat z 39 různých povolání! Postavy těchto povolání mohou používat několik stovek dovedností neboli skillů, předmětů, zbraní, zbrojí, lektvarů, atd. Můžete navštívit rozmanitá města, pouště, pralesy či dungeony plné příšer a tajemných bytostí, od těch nejslabších až po nejstrašlivější monstra.
Hra Ragnarok online nabízí hráčům možnost vzájemné interakce. Party systém, guildy, chat, grafické emotikony. Ve hře je možno také používat zvířecího pomocníka, plnit questy, pomáhat začínajícím hráčům, nebo se zúčastnit guildovních válek, dobývat hrady a stát se nepřemožitelným hrdinou.

Informační portál © 2007 Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.