ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

My Lands

Online strategie My Lands jde hrát přímo v okně prohlížeče a máte na výběr, buďto můžete hrát zdarma, nebo zvolit placenou variantu, v tomto případě pak lze nejen hrát, ale když budete šikovní i vydělávat reálné peníze.

Hra My Lands

Asi největším lákadlem, které hra My Lands nabízí, je možnost těžit či kupovat černé perly. Černé perly tu slouží jako speciální komodita, která se dá využít ve hře k mnoha premium věcem. Hlavní, na co se však dají černé perly využít je možnost jejich proměny v reálné peníze vyplacené na paypal. Ano, pokud máte předplatné, tak je můžete proměnit za peníze. Černé perly můžete koupit na aukcích nebo je těžit ze slaných jezer.

Hra po grafické stránce připomíná klasické PC tituly jako Heroes of Might and Magic nebo King’s Bounty. Ovládání není nijak složité a strukturou hry Vás provede nenásilný tutoriál. Obsah hry je klasika - budování města, stavba budov, výroba armády a expanze do okolí. Zkoumání terénu, obsazování zdrojů surovina a boj s počítačem ovládanými nepřáteli i ostatními hráči. V tomto směru je hra vyvážená a netane se vám, že vás ze začátku převálcuje někdo o řadu levelů nad vámi.

Informační portál © 2007 Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.