ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Mass Effect

Stránky o akční RPG hře Mass Effect.

Mass Effect

Mass Effect - hra Mass Effect na stránkách herního webu Hrej.cz.
Mass Effect CZ - vynikající epické RPG nezklamalo! - hit číslo jedna z Xboxu si nekompromisně prorazil cestu i mezi ty nejlepší RPG na PC. Recenze na stránkách BonusWeb.cz.

Mass Effect návod

Mass Effect návod - návod pro hru Mass Effect. Návod zatím popisuje pouze Hlavní děj do Artemis Tau a vedlejší úkoly pro Citadelu.
Návod - Mass Effect - návod pro Xbox verzi hry ve slovenštině.

O hře Mass Effect

Mass Effect je akční sci-fi 3D RPG, v němž hráč přebírá roli tzv. Spectera - jednoho z ochránců galaktického míru, který musí společně se svými kolegy bránit celou galaxii před jednotkami bývalého legendárního agenta, jež se přidal na stranu nepřátel. Jak ovšem hráč a jeho přátelé i spolubojovníci zjišťují další a další informace, tak si začínají uvědomovat, že pravou hrozbou je něco/někdo jiný a je větší než by si kdokoli dokázal připustit. Mass Effect je prvním titulem z plánované trilogie, který jako všechny produkty od BioWare nabízí bohatou příběhovou linii, která hráče vtáhne do víru událostí a postaví jej před řadu rozhodnutí, která ovlivní další osud celé galaxie i všech jejich obyvatel. Významnou částí hry Mass Effect jsou týmové souboje s notnou dávkou taktiky a také možnost prozkoumávat na vlastní pěst doposud neznámé planety, po jejichž povrchu se hráč bude pohybovat prostřednictvím universálního dopravního prostředku. Na těchto planetách na hráče čeká řada nebezpečných i zajímavých mini-dobrodružství, které nejsou nijak spojeny s hlavní příběhovou linií, ale jejich následování hráči může přinést nové informace, zbraně, předměty a další.Hráč přitom bude mít ve svých rukou nejenom osud celé galaxie, ale i svůj vlastní. Na hráči záleží jak bude jeho postava vypadat, jaké zbraně bude užívat a jak jej budou vnímat ostatní, což ovlivní zejména vedení interaktivních dialogů.

Informační portál © 2007 Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.