ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

LineAge 2

Stránky o MMORPG hře LineAge 2.

LineAge 2

Lineage 2 News - Informace a novinky ze světa a serverů MMORPG Lineage II - fanouškovská stránka hry LineAge 2 s novinkami dění ve hře.
Lineage 2 CZ - stránky o hře s diskusí.
Lineage 2 - lineage.cz - stránky o MMORPG Lineage 2 - stránky o hře.
LineAge 2 C4 - stránka o hře.
Klan DarkShadows - Lineage 2 - klanové stránky.

LineAge 2 - diskuse

Lineage 2 CZ - diskuse o hře na stránkách Lineage 2 CZ.
Lineage II Elmore - diskuse o hře.
Lineage ][ - klanová diskuse o hře. Diskuse české L2 komunity - rady, tipy, triky, obchod, poptávka, veřejná sekce, klany a další sekce.

LineAge 2 - herní servery

Lineage 2 Top 200 - Seznam LineAge 2 free serverů.

LineAge 2 - o hře

Lineage 2 je online RPG hra od korejské firmy NPCSoft určená zejména pro bojovně naladěné vyznavače žánru MMORPG. Základem hry Lineage 2 je získávání zkušeností, klanové bitvy - většinou v podobě dobývání hradu, či pevnosti. Bitev se může účastnit velké množství hráčů mnoha ras a povolání, které jsou ve hře pro každého k dispozici. Každý z hráčů si navíc může svoji postavu obléct a vzhledově upravit tak, aby reflektovala jeho osobnost a učinila jeho avatara unikátní postavou herního světa. Stejně komplexní jsou i možnosti sociální interakce a vývoje postavy a jejich schopností a dovedností. Ovládání hry je prakticky kompletně uzpůsobeno pro používání myši, což ho činí intuitivním a jednoduchým.

Informační portál © 2007 Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.