ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Hellgate London

Stránky o akční RPG hře Hellgate London.

Hellgate London

Hellgate London - fanstránka hry Hellgate London. Popis hry, novinky, články, diskuse.
World of Hellgate - oficiální česká fansite - fanstránka hry. Novinky, info, postavy, démoni, zbraně.
Hellgate London - stránky o hře Hellgate London.
Hellgate London - Detail hry - hra Hellgate London na stránkách Hrej.cz.

Hellgate London - diskuse

Stanice Hellgate - diskuse o hře Hellgate London na stránkách Helgate.cz. Diskuse o hře, postavách, výměna věcí, guildy a party, Fan art - obrázky, texty, odkazy.

Hellgate London - cheaty

Hellgate London - cheaty - cheaty pro hru Hellgate London na stránkách herního webu Hrej.cz.

O hře Hellgate London

Hellgate London je akční 3D RPG od týmu Flagship Studios a společnosti Namco, které je postaveno na interně vyvinutém enginu a odehrává se zhruba v první polovině 21. století (okolo roku 2030). Svět v této době vypadá úplně jinak než dnes, invaze démonů vše změnila. Města jsou zdevastovaná, většina populace je mrtvá a ti, kteří přežili, živoří v podzemí. Jsou mezi nimi i Templáři, členové tajemné archaické společnosti, jejichž předchůdci příchod démonů předpověděli již před mnoha staletími. Jen templáři jsou díky znalostem z tajemných svitků schopni démonům čelit. Dokáží kombinovat moderní futuristické technologie se starobylými artefakty a vytvářet tak mocné zbraně. Hráč přebírá roli jednoho z templářů, jehož útočištěm se stává systém podzemních chodeb, díky němuž se může pohybovat na území Londýna a snažit se o zachování lidské rasy v boji proti služebníkům temna. Hra Hellgate London kombinuje prvky RPG a FPS a díky náhodně generovaným úrovním, předmětům i událostem nabízí takřka nekonečné množství zábavy. Hráč si na začátku vytvoří postavu dle vlastních představ a požadavků, plní povinné i nepovinné úkoly, bojuje proti hordám pekelných démonů, získává zkušenosti, postupuje na vyšší úrovně, zpřístupňuje si nové schopnosti a dovednosti a postupně formuje vlastního unikátního hrdinu. To je možné díky robustnímu a zároveň flexibilnímu systému dovedností a kouzel, díky velké variabilitě náhodně generovaného vybavení a v neposlední řadě i díky možnosti upravit vzhled postavy.

Informační portál © 2007 Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.