ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Goldenland

Stránky o RPG hře Goldenland.

Goldenland

Goldenland je RPG s promyšleným vývojem postavy, zamotaným příběhem a turn-based bojovým systémem. Na své cestě, která by měla trvat něco mezi 100 až 120 hodinami čisté herní doby, hráč projde čtyři rozlehlé země - Golden Land, Turbern, Marvia, Alberia, o rozsahu více než 200 lokací, přičemž každá z nich má svoji historii a své tradice, podle kterých se bude muset hráč řídit. Hra dále nabídne velké množství NPC postav, s možností rozsáhlých dialogů, velké množství rozdílných zbraní a munice včetně zbraní a předmětů magických, několik bojových technik, vyspělou umělou inteligenci protivníků a propracovaný magický systém s více než 200 kouzly, jež jsou rozdělena do 6 magických tříd - elementální, přírodní, božská, temná, světlá, stínová. Ve hře Goldenland můžete potkat přes 400 druhů příšer s unikátními vlastnostmi a chováním.

Goldenland

Stránky o hře Goldenland

Zatím žádné stránky o této hře.

Úvodní příběh hry Goldenland

Když byly před třemi sty lety poraženy temné síly boha Drakh-Shu rozhostil se nad zemí Goldenland klid a mír. Lidé brzy zapomněli na krutou válku a jedinou připomínkou zůstal Kult Hrdinů, kterému byli v duši vděčni za záchranu. Lidé věřili, že bude jejich ráj na zemi trvat věčně.

Když tedy nyní začaly pomalu vykukovat zlí duchové ze svých děr a došlo i k několika válkám, pouze vrchní kněz kláštera Hrdinů - Kotar - věděl, že před třista lety byly stejné události předzvěstí příchodu Drakh-Shua. A věděl také, že v této situaci může pomoci jediný muž - velký bojovník a mág Shurba-Khal. Svolal koncil a ten vybral tři adepty, kteří ho měli vyhledat - Sigera, Gartrangera a Molchuna. Každý byl v něčem výjimečný: Siger byl nejlepším bojovníkem, Gartranger mocným mágem a Molchun zkušeným stopařem. Následující den se vydali na cestu.

Jedinou věcí kterou jim Kotar nesdělil bylo, že noc předtím se mu zjevili Dobří bohové a řekli mu, aby vybral ještě jednoho člověka a pověřil ho stejným úkolem. Kotar byl překvapen, ale přání bohů není radno ignorovat a tak se stalo, že se ještě jeden neznámý adept vypravil na výpravu za dobrodružstvím...

Goldenland cheaty

Do INI souboru připište nový řádek: d_console 1. Ve hře se vám pak po stisknutí klávesy [~] objeví konzole, do které nejprve zadejte sv_cheats 1 a potvrďte [Enter]. Pak můžete v konzoli používat následující cheaty:

ch_god 1 - nesmrtelnost
ch_all_skills - všechny skilly na 15.
ch_add_exp <číslo> - přidá zadaný počet experience
ch_give <jméno> <číslo> - dostanete zadaný počet zadaného předmětu. Například peníze: ch_give MON_1_0_1 1000000

Informační portál © 2007 Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.