ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

EverQuest 2

Stránky o MMORPG hře EverQuest 2.

EverQuest 2

EverQuest 2 - hra EverQuest 2 na stránkách Tiscali Games.
EverQuest II - recenze na MMORPG počítačovou hru EverQuest 2 na stránkách herního magazínu GameStar.
Everquest 2 - O hře - článek o hře.
Recenze: Everquest 2 - Online život hrdiny - recenze hry na stránkách herního webu Doupě.cz.
EverQuest II - strojový překlad hesla EverQuest II z encyklopedie Wikipedia pořízený překladačem Eurotran.

EverQuest 2 - návod

Doupě.cz - Návod: Everquest 2 - jak žít v jiném světě - superrozsáhlé MMORPG Everquest 2 zabere mnoho měsíců k prozkoumávání. Abyste nemuseli objevovat finty, které už byly objeveny, máme zde pro vás kompletní popis herního začátku. Jak budete žít v Norrathu dále, záleží jen na vašich rozhodnutích, kterým snad pomůžou naše rady. Tak zní začátek návodu pro hru EverQuest 2 na stránkách Doupě.cz.

EverQuest 2 - diskuse

WoWResource - Everquest 2 - diskuse o hře EverQuest 2 na stránkách WoW.

EverQuest 2 - o hře

Hra Everquest patří k nejdéle běžícím a také nevíce populárním hrám žánru MMORPG. Svědčí o tom nejenom mnohatisícová stálá základna hráčů, ale také množství dosud vydaných datadisků. Ve druhém díle se však překvapivě mnohé změnilo, což poznáte hned, jakmile projdete instalací a desítkami minut patchování. EverQuest 2 je zacílen na trochu jiný druh vyznavačů masivně multiplayer RPG her - na běžné hráče. Děj hry EverQuest II je situován 500 let po událostech v původní hře (která bude nadále fungovat vedle druhého dílu) a hned za začátku před hráče postaví samé fantastické možnosti a volby. Vše začne propracovanou a neuvěřitelně detailní volbou postavy z 16 dostupných ras a 48 odlišných povolání. Podle toho zda si hráč zvolí cestu dobra, či zla se pak objeví v odlišné počáteční lokaci. Hra nabídne velké množství questů pro celé skupiny i pro jednotlivce, velké množství kouzel, artefaktů a dalších žádaných předmětů. Počet všech výše uvedených komodit se navíc bude neustále zvyšovat s novými updaty, které budou reflektovat potřeby a přání platících hráčů.
Specialitou EverQuestu II je grafické zpracování, které v době spuštění hry nemělo (nejenom v žánru MMORPG) obdoby a zaujme detailním propracováním postav. Pozornost si však zaslouží i kompletní nadabování celé hry, což znatelně ovilvňuje herní atmosféru.

Informační portál © 2007 Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.