ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Drakensang: The Dark Eye

Drakensang: The Dark Eye je epické RPG postavené na populárním pen and paper RPG Das Schwarze Auge, takže jde v podstatě o další díl v sérii Realms of Arkania.

Drakensang: The Dark Eye

Drakensang: The Dark Eye - článek o prvních dojmech z této hry v rubrice herní sekce stránek GamePark.cz.

O hře Drakensang: The Dark Eye

Hra Drakensang: The Dark Eye se odehrává ve světě Aventuria (můžete znát ze série her Realms of Arkania) a navazuje na tuto velmi úspěšnou RPG sérii. Hlavními hrdiny herního děje bude čtveřice postav, které hráč přibere do party. Při vývoji herních postav na ně čeká bohatý repertoár dovedností a schopností, jakož i vzhledu a různých rasových bonusů. Bez bojů se samozřejmě hraní neobejde, půjde o bitky v reálném čase, s možností kdykoliv zapauzovat a rozdat další příkazy. Tedy á la série Baldur´s Gate nebo modernější Neverwinter Nights. Mělo by jít zkrátka o taktické střety, ve kterých nehraje žádnou podstatnou roli rychlost mačkání kláves a tlačítek myší, ale strategické uvažování. A to se nám samozřejmě líbí. Vašimi oponenty budou bandité, orkové a goblini, ale také celá řada fantastických monster z bestiáře Das Schwarze Auge. K dispozici bude ve hře samozřejmě nespočet kouzel. Ve hře budou hrát důležitou roli také různí bohové a jejich šampióni i jejich vzájemné nesváry.

Informační portál © 2007 Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.