ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Dračí oko

Dračí oko je hra na akčním principu s prvky RPG kde hlavní funkce ovládáte myší tak, že jedním tlačítkem řídíte let draka a druhým mu dáváte povel k útoku nebo obraně. Létáte s drakem, ničíte příšery a plníte úkoly.

Dračí oko

Dračí oko (The I of The Dragon) - stránky o hře Dračí oko.
Dračí oko - hra Dračí oko na stránkách Hrej.cz.
Dračí oko - stránka s recenzí na hru Dračí oko.
Dračí oko - stránka o hře.

Draci ve hře Dračí oko

Celé dobrodružství prožijete v kůží jednoho draka. Na začátku máte na výběr ze tří draků.

Annoth je drak, který disponuje klasickou dračí zbraní - ohnivým dechem. Nedokáže sice příliš kouzlit, zato jeho přirozený krční plamenomet mu tuto nevýhodu bezpečně vyváží.

Drak Morrogh ovládá účinná a smrtící kouzla temné magie, kterými dokáže vyvolat třeba hordy zombie. Je velmi odolný a rychle se regeneruje, avšak jeho let je pekelně pomalý. Je to takový dračí tank.

Barroth je nejzdatnější kouzelník ve hře, který navíc svým dechem dokáže nepřátele dočasně zmrazit. Je nejrychlejším ze všech draků, což lze takticky využívat. Jeho slabinou je však poměrně nízká odolnost.

Návod na hru Dračí oko

Zákysník The I of the Dragon (Dračí oko) je místo, na kterém můžete položit otázku týkající se této hry, na kterou vám ostatní hráči odpoví.

Diskusní fóra

Lidé.cz - forum: the I of the dragon-dračí oko - diskuse o hře Dračí oko na stránkách lide.cz již byla ukončena.

Cheaty pro hru Dračí oko

Cheat The I of the Dragon (Dračí oko) - cheaty pro hru Dračí oko na stránkách Abeceda her.

Informační portál © 2007 Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.