ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Dawn of Magic

Stránky o magicky laděné akční RPG hře Dawn of Magic.

Dawn of Magic

Dawn of Magic - čarodějná taškařice - recenze na stránkách BonusWeb.cz. Výhradně magicky naladěné charaktery najdou v novém akčním RPG Dawn of Magic uplatnění. I v jiných ohledech přichází jeho autoři s vlastními řešeními. Jde tedy o konkurenceschopnou alternativu k Diablu 2?
Dawn of Magic - na Hrej.cz.

Dawn of Magic - videoukázka ze hry

Dawn of Magic Splatter uncut - videoukázka ze hry na YouTube.

Hra Dawn of Magic

Dawn of Magic je fantasy akční RPG, jehož děj se točí okolo různých druhů magie a jejího použití v boji. Celý herní příběh je o jedné nesmrtelné persóně jménem Modo, který byl za své zločiny zbaven nesmrtelnosti a následně odeslán jako obyčejný člověk na Zemi. Protože se mu jeho nová identita samozřejmě nelibí, snaží se nabýt svoji původní sílu a konečně Zemi zničit. Hráč v roli herní postavy mu v tom může buďto zabránit, nebo naopak pomoci. Volba je pouze a něm. Dawn of Magic je third person RPG se single i multiplayer elementem, odehrávající se v alternativním středověku, který poskytuje hráči řadu možností volby při vývoji postavy i v příběhové linii. Příběhové linie hra nabízí celkově tři a toho hlavního - magie, je zde celých 12 škol/druhů. K poklábosení je ve hře přes 150 NPC postav, střídá se v pravidelném cyklu noc a den a toto vše je vytvořeno v interně vyvinutém 3D enginu.

Informační portál © 2007 Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.