ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Blood Omen: Legacy of Kain

Stránky o upírské akční RPG hře z roku 1996 Blood Omen: Legacy of Kain.

Blood Omen: Legacy of Kain

Blood Omen: Legacy of Kain - recenze hry Blood Omen: Legacy of Kain.

Blood Omen: Legacy of Kain - návod

Návod - Blood Omen: Legacy of Kain - návod pro hraní hry Blood Omen: Legacy of Kain.

O hře Blood Omen: Legacy of Kain

Blood Omen: Legacy of Kain je příběhem rytíře Kaina, který je na začátku hry zabit a okraden. Kain dostane od nekromancera Mortaniuse nabídku, která se neodmítá, možnost vrátit se zpátky na zem a pomstít se, ovšem má to jeden háček, na zem se vrátí jako upír. Kain souhlasí a stává se zástupcem bytostí s neuvěřitelnou silou, který touží po krvi a odplatě. Příběh je opravdu skvělý, plný zvratů a překvapení.

Kainovi upíří vlastnosti mu dávají velkou sílu, obratnost, vidění ve tmě, může se dokonce přeměnit v netopýra pro rychlejší transport po úrovních. Na druhou stranu se objevují nové slabiny, například slunce či déšť, které oslabují fyzické dovednosti či neustálá chuť po krvi, kterou musíte udržovat na určité hranici. Krev získáváte samozřejmě z vašich nepřátel, kteří se po mapách pohybují v dostatečném množství, proto čerstvá krev je vždy na dosah. Během putování budete nálézáte stále lepsí zbraně, brnění či kouzelné svitky, které vám pomohou, prostě RPG klasika. Čeká na vás nespočet nepřátel a nespočet míst, kde na ně narazíte. Herní svět je rozlehlý, k dohrání hry Blood Omen: Legacy of Kain budete potřebovat přibližně 60 hodin herního času. Systém boje je jednoduchý, kliknete na nepřítele a Kain se již o další postará sám.

Ukládat pozici můžete pouze po dosažení checkpointů, které se nacházejí v určitých intervalech na mapě.

Informační portál © 2007 Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.